Scroll

Przydatne informacje I ciekawostki o produktach marki Trytyt

W tym miejscu zamieszczamy artykuły zawierające wiele ciekawych i przydatnych informacji odnośnie naszych produktów. Jest to miejsce, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania, a także ciekawostki związane z osprzętem elektroinstalacyjnym, który znajdą Państwo w naszej ofercie.

Samo słowo TRYTYTKA pochodzi oczywiście od dźwięku, który opaska wydaje przy jej montażu tj. zaciąganiu czyli przeskakiwania ząbka o profil mocujący opaski i charakterystycznego try ty ty ty tyt.

TRYTYTKI ® to narzędzie służące do spinania, przytrzymywania, mocowania, krępowania wszelkich przedmiotów które można objąć przy jej pomocy. Jest również znana pod nazwami: opaska zaciskowa lub opaska kablowa.

W legalny sposób można sprzedawać TRYTYTKI ® opłacając roczną licencję na rzecz TRYTYT sp. z o.o.

TRYTYTKI ® są znakiem towarowym zastrzeżonym i zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym. Decyzję o zarejestrowaniu znaku podjęliśmy kilkanaście lat temu

Opaski zaciskowe, czyli tzw. trytytki, są pomysłem firmy Thomas and Betts, która w drugiej połowie lat 50-tych je wymyśliła oraz rozpoczęła ich produkcję. Opaski zaciskowe w pierwotnym zamiarze były

Joomla SEF URLs by Artio
projekt i wykonanie Interactive Technology